Biežāk uzdotie jautājumi

Ērti un vienkārši reģistrēties ebay.co.uk un piegādāt uz mūsu adresi Anglijā.
Sūtījumus līdzīgā veidā uz mūsu noliktavas adresi varat sūtīt arī no citiem interneta veikaliem

Kad un kā jānorēķinās par piegādi?

Par piegādi no Vācijas interneta pirkumiem var norēķināties ar pārskaitījumu vai sk, naudā saņemot preci e-sutijumi.lv noliktavā.

Kā es zināšu, ka mana pasūtītā prece, ko esmu iegādājusies online shopping Vācijas interneta veikalā, ir norādītājā adresē?

Ja prece iegādāta ebay.de vai amazone.de kā arī daudzos citās interneta vietnēs ieejot savā ebay kontā pie attiecīgās preces var redzēt tracking informāciju un to vai prece ir piegādāta e-sutijumi.lv DE noliktavā.

Vai bez Ebay un Amazon, var pasūtīt arī no citiem interneta veikaliem apģērbu, sadzīves ķīmiju, kosmētiku, tehniku, u.t.t.?

Jā, preces var pasūtīt ne tikai no populārākajām vietnēm kā ebay.de etsy amazone, bet no visiem Vācijas interneta veikaliem sākot no mazas lietas līdz lielām paletēm utt.

Vai var veidot koppasūtījumu un sūtīt vairākas preces uz vienu adresi no dažādiem interneta veikaliem Vācijā?

Var vienas nedēļas ietvaros sūtīt preces no vairākiem interneta veikaliem, tad tās tiek komplektētas vienā pasūtījumā, katra otrā sūtījuma komplektēšanas izmaksas ir 1.9 EUR

Vai varu sūtīt preci arī no Latvijas uz Vāciju?

Preces no Latvijas var sūtīt uz visām EU valstīm, galvenais nosacījums ir pareizi iepakota prece – kaste, palete, paciņa, vēstule. Cenas sākot no 9.99 EUR ar izsūtīšanas iespēju 2x nedēļā.

Ja dzīvoju vairāk kā simts km attālumā no Rīgas, vai iespējams, ka manu sūtījumu nosūtat ar pakomātu palīdzību, kad tā jau ir LV?

Preču saņemšana Latvijā ir iespējama vairākos variantos: saņemt pie mums Rīgas noliktavā bez papildus maksas; saņemt ar Omniva pakomātu kas būtu papildus 3.50 EUR ; saņemt ar tiešo piegādi uz adresi visā Ltavijā, kas būtu papildus 5,50 EUR

Vai iespējama rēķina izrakstīšana uz juridisku personu?

Jā!

Kā var zināt sūtījuma izmēru, pasūtot preci no Vācijas interneta veikala?

Sūtījuma izmērus var noskaidrot apskatoties aprakstā pie attiecīgās preces vai uzrakstot pārdevējam vēstuli ar jautājumu par izmēriem, tad tos var ievadīt mūsu cenu kalkulatorā.

Ja Ebay pārdevējs Vācijā piedāvā preces piegādi uz Latviju, vai izmantot e- sutijumi.lv man būs izdevīgāk?

Noteikti ieteiktu pirms pirkuma apstiprināšanas pārbaudīt piegādes izmaksas mūsu cenu kalkulatorā, jo ļoti bieži ar e-sutijumi.lv starpniecību piegāde būs lētāka.

Vai tiek piedāvāta arī sūtījuma apdrošināšana?

Katrs sūtījums tiek apdrošināts 20EUR apmērā. Papildus vienojoties ir iespēja vienoties par augstākām apdrošināsānas iespējām.

Vai sūtot bērnu drēbes no interneta veikla Vācijā, svarīgs ir arī sūtījuma svars?

Sūtot preces cenas aprēķināšanai ir svarīgs svars un apjoms. Bērnu drēbes ja tā ir viena vienība noteikti neko neietekm;es svars un apjoms, bet piem: ja sūtat 2 lietas no dažādiem pārdevējiem, tad pirmā izmaksas 4.50EUR + katra nākamā 1.9EUR = 6,40EUR

Ja pārdodu savu preci ar ebay.de starpniecību, vai manam klientam Vācijā prece tiek nogādāta līdz adresei?

Piegādes Vācijā un citur EU tiek veiktas līdz klienta adresei, kā arī tiek nosūtīti tracking izsekošanas numuri, tas apliecina pircējam to ka esat izsūtījuši nopirkto preci un klients pats var izsekot sūtījuma piegādei.

Vai saņemu kādu apstiprinājumu, ka sūtījums piegādāts manam klientam Vācijā?

Kā apstiprinājums ir tracking nr., kuru ievadot var redzēt vai ir saņemts, individuāli diemžēl nevaram par katru piegādi paziņot.

Ja pasūtu lietotu preci Ebay no fiziskas personas, saņemot preci Jūsu norādītajā adresē, tā tiek pārbaudīta – vai atbilst aprakstam un fotofiksācijai?

Saņemtās preces nepārbaudām, jo tās ir sapakotas kastēs vai cita veida iepakojumos, Ko daram ir pārbaudam vai nav bojāts iepakojums. Par preces atbilstību var pārliecināties tikai preci saņemots un atverot sūtījumu.

Cik ilgā laikā tiek nogādāts sutījums no Latvijas uz Vāciju?

Sūtījumi no Latvijas tiek piegādāti 3-5 darba dienu laikā 2x nedēļā ne tikai uz Vāciju, bet uz visu EU.

Kāda ir minimālā maksa par sūtījumu, ja preces izmērs un svars ir ļoti mazs?

Minimālās sūtījuma izmaksas piegādēm no DE noliktavām līdz LV noliktavai ir 4.50EUR par sūtījuma izmaksām paņemot preci no pārdevēja adreses ar piegādi līdz adresei LV ir 38EUR

Vai iespējams sūtīt arī lielgabarīta sūtījumus no EU un Vācijas? Vai tiek piemērota īpaša cena pie liela apjoma sūtījuma?

Liela apjoma sūtījumiem cenas tiek aprēķinātas atsevišķi. Mūsu noliktavās var sūtīt un saņemt paletes, lielos sūtījumus.

Vai patstāvīgajiem klientiem tiek piemērotas atlaides?

Patstāvīgajeim klientiem piedāvājam, izstrādjam individuālu cenu piedāvājumu vadoties pēc sūtījumu daudzuma, piegādes biežuma utt.